Kategorie

Termika

aktuální nabídka

 • 20. 3. 2008 Nabízíme kvalitní stavebnice solárních systému k svépomocné montáži s komplexními službami, agendou dotace a dopravou po celé ČR zdarma. Využijte nejpříznivější nabídku na trhu a objednejte si váš solární systém právě teď...
  více
 • 19. 3. 2008 FOTOVOLTAIKA - technologie, kterou si můžete dovolit. Fotovoltaická elektrárna pro váš RD. Výhodná investice pod kontrolou.
  více
 • 18. 3. 2008 Solární sprchy HELIOS a JUMBO k dodání na dobírku kamkoliv ČR. Rychlá a jednoduchá příprava teplé vody pomocí slunce. Zavolejte a objednejte si vaši sprchu ihned.
  více
 • 17. 3. 2008 Solární absorbéry SOLADUR S pro ohřev bazénu za nejvýhodnější cenu na trhu.
  více
 • další

Zajímavosti

 • 13. 8. 2008 V televizi CNBC proběhl rozhovor s Warrenem Buffetem, druhým nejbohatším mužem světa. Zde je pár zajímavostí z jeho života.
  více
 • 3. 7. 2008 Návštěva urychlovače částic v Ženevském středisku CERN.
  více
 • 20. 6. 2008 Stavba větrné elektrárny v Krušných horách.
  více
 • další
 

Produkty v kategorii "Hnací jednotky"

Sonnenkraft RLGP 2270 / 1-13l/min.

Kód zboží: HJ-001

Popis:
Kompletní jednovětvová systémová jednotka pro rychlou montáž mezi zásobník teplé užitkové vody a solárními kolektory v náběhové větvi. Jednotka kompaktního provedení v blokové izolaci sestávající z veškerých komponentů potřebných pro dokončovací montáž, oběhové čerpadlo, 4 cestný kulový kohout s ručně nastavitelnou zpětnou klapkou, kontaktní teploměr ( rozsah indikace 0-130°C) integrovaný v rukojeti kulového kohoutu, pojistná skupina s pojistným ventilem 6 barů a manometrem 0-10 barů, proplachovací , plnící a vyprazdňovací kohout s integrovaným omezovačem průtočného množství v rozsahu 1-13l/min, 2 šroubení se svěracími kroužky o průměru 22mm pro Cu trubky, 2 redukční kroužky průměru 22mm/pr.18mm ( přiloženy), nástěnný drľák s upevňovacím materiálem, bloková izolace EPP, možnost připojení expansní nádoby, speciální těsnění pro vysoké teploty a odolné proti účinkům nemrznoucích směsí. Oběhové čerpadlo WILLO ST 20/6, záruka 2 roky.
6940 Kč
bez DPH

Sonnenkraft RLGZ 2270 / 1-13l/min

Kód zboží: HJ-002

Popis:
Kompletní dvouvětvová systémová pro rychlou montáž mezi zásobník teplé užitkové vody a solárními kolektory v náběhové a vratné větvi. Jednotka kompaktního provedení v blokové izolaci sestávající z veškerých komponentů potřebných pro dokončovací montáž, oběhové čerpadlo, 2 x 4 cestný kulový kohout s ručně nastavitelnou zpětnou klapkou, 2x kontaktní teploměr ( rozsah indikace 0-130°C) integrovány v rukojeti kulových kohoutů, pojistná skupina s pojistným ventilem 6 barů a manometrem 0-10 barů, proplachovací , plnící a vyprazdňovací kohout s integrovaným omezovačem průtočného množství v rozsahu 1-13l/min, 4 šroubení se svěracími kroužky průměru 22mm pro Cu trubky, 2 redukční kroužky průměru 22mm/pr.18mm ( přiloženy), nástěnný držák s upevňovacím materiálem, bloková izolace EPP, možnost připojení expansní nádoby, speciální těsnění pro vysoké teploty a odolné proti účinkům nemrznoucích směsí. Oběhové čerpadlo WILLO ST 20/6, záruka 2 roky.
8860 Kč
bez DPH
zachraňte planetu pomocí solárních panelů

KONEX - solární panely

Příčná 22, 787 01 Šumperk
Tel./fax: +420 583 212 050
e-mail: info@solarobchod.cz
www.solarobchod.cz
KONEX - solární panely

Alpy Šicí stroje Dveře, interiérové dveře Práce ve výškách E-shop bazény Fotovoltaické elektrárny Rozcestník restaurací Řemeslné firmy Navijáky Nářadí, hobby, stavebniny E-shop Povlečení, záclony Infrazářič Vestavěné skříně Úklid Stěhování Praha Hodinový manžel Čištění koberců Kompresory Dalekohledy NIKON Bojler Tepelná čerpadla Solární panely Zábradlí Plechová střešní krytina GERARD Plastová okna Garážová vrata Fotovoltaické elektrárny

64
Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/solarobchod.cz/session) in Unknown on line 0